/معرفی هاجر رستمی نیا
معرفی هاجر رستمی نیا۱۳۹۸-۳-۱۸ ۰۶:۲۵:۱۹ +۰۰:۰۰

من هاجر رستمی نیا هستم متولد ۲۵ بهمن سال ۱۳۶۳ و در شهر اصفهان بدنیا اومدم. مدرس تندخوانی و تقویت حافظه هستم .

من در سال ۱۳۸۴  وارد دانشگاه شدم و لیسانس برق الکترونیک گرفتم و زمانی که برای ارشد درس میخوندم با تکنیکهای تندخوانی و مطالعه آشنا شدم و بهم کمک کرد تا رتبه عالی رشته برق در مقطع ارشد قبول بشم.

من همیشه میخواستم شاگرد خیلی خوب و اول باشم بابت همین مسئله زمان زیادی رو صرف درس خوندن میکردم ولی بعدا فهمیدم که متدها و روشهای درس خواندن ما اشتباه بوده ….

بعد از آشنایی با این روشها تصمیم گرفتم این رو به همه آموزش بدم که اگر می خواهید شاگرد خوبی باشین نیازی وقت زیادی تا تمام وقت خودتون رو صرف درس خوندن بکنید.

شما میتوانید همه ی ابعاد زندگی تون رو داشته باشین به کار و تفریح هم بپردازید و هم درس بخونید و شاگرد خیلی خوب باشین.

 

من کلاسهای غیر حضوری و حضوری و همایشهای متعددی در  زمینه های  دوره فن وبیان سخنرانی ،دوره هوش کلامی ،دوره تندخوانی رفتم و توانستم با روش تند خوانی تعداد کتابهای خوب زیادی بخونم و از تجارب نویسنده ها در راستای بهبود کیفیت کار و زندگیم استفاده کنم.

حدود ۷ سال هست که در همین زمینه  به صورت خصوصی و گروهی تدریس میکنم و نتایج و تاثیرات عالی این روش رو دیدم.

سال ۹۳ دانشگاه دروس مدار و مدار منطقی و الکترونیک تدریس میکردم.

سال ۹۴ و ۹۵  رفتم کانون قلم چی پشتیبان شدم و معلم علوم و  ریاضی تیزهوشان و  بعد از یکسال هم  معلم ریاضی دو شعبه دبستان خرد شدم

بعد از اون هم اومدم دبستان شمیم رحمت  تاتمرینات تقویت حافظه و تندخوانی رو روی بچه ها امتحان کنم.

روش های تندخوانی رو به صورت تحقیقی از دبستان شروع کردم تا بتوانم در راستای رسالتم تندخوانی رو از دبستان به بچه ها آموزش بدیم و همچنین معلمان فضای شاد آموزش را یاد بگیرن و با عملکرد مغز و حافظه برای یادگیری آشنا بشن.

فضای یک کلاس خیلی مهمه و تندخوانی هم خیلی مهمه و باید آموزش داده شود!

کتاب اول من به نام الفبای تندخوانی رو در سال ۱۳۹۷ نوشتم و منتشر کردم و کتاب دوم (نقشه ذهنی) و کتاب سوم هم برای (تندخوانی کودکان) رو امسال برای چاپ آماده میکنم.